Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War
83Metacritic_logo
Platforma
Steam
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Activision
Datum vydání
18. 11. 2008
Jazyk
 English,  Deutsch
Žánr
Akční
  • 537 Kč
  • 444 Kč bez DPH
Vyprodáno

V pořadí již pátá hra populární válečné série Call of Duty. Děj se znovu odehrává během druhé světové války. Tentokrát se boje částečně přesunou na ostrovy Pacifiku, což tvoří zhruba polovinu hry. Zbytek misí mapuje dobývání Německa Sovětským svazem.

CoD5 se od předchozích dílů příliš neliší. Průběh hry je hodně naskriptovaný, ovšem tím nabývá jako vždy silné atmosféry. Zbraně jsou standardní, novinkou je například plamenomet. Mise jsou dost různorodé, také díky střídání dvou dějových linií. Během hry se dostanete i do tanku nebo za kulomet ve stíhačce.

Hra je postavená na enginu Call of Duty 4, a tak také vypadá. Průběh je lineární, dopředu vede vždycky jen jedna cesta. Samozřejmostí u CoD je multiplayer, který je okořeněný několika bonusy (např. módem Nazi Zombie). Postupem času byl rozšířen o první, druhý a třetí balík map. Závěrečná poznámka - hra je proti předchozím dílům více brutální (upalování Japonců plamenometem, ustřelování končetin dělem apod.).

Galerie hry Call of Duty: World at War


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím