Aktivace klíče přes Ubisoft Connect

1. Instalace Ubisoft Connect

Pokud Ubisoft Connect ještě nemáte nainstalován, přejděte na https://ubisoftconnect.com/ a vpravo nahoře klikněte na tlačítko Stáhnout pro počítač. Po stažení instalátoru tento spusťte a Ubisoft Connect nainstalujte.

2. Prvotní spuštění Ubisoft Connect, přihlášení / vytvoření účtu

Instalátor po dokončení instalace ve výchozím stavu automaticky spustí Ubisoft Connect a přivítá Vás přihlašovacím formulářem. Pokud již máte registrován Ubisoft účet, přihlaste se a přeskočte na krok 4. V opačném případě klikněte vlevo dole na Vytvořit nový účet a pokračujte v 3. kroku.

3. Registrace

V případě, že Ubisoft účet zaregistrován nemáte, je třeba si jej vytvořit. Vyplňte všechna pole vlastními údaji a klikněte na Pokračovat.

Pečlivě zadejte a zkontrolujte e-mailovou adresu, Ubisoft Connect žádá o ověření adresy až později a umožní Vám tak aktivovat hru i v případě, že zadáte neexistující/cizí e-mail!

Na dalším kroku si zvolte, zda souhlasíte s reklamními sděleními, předáním osobních údajů Ubisoft partnerům a klikněte na Vytvořit účet.

Pro vyšší bezpečnost si nastavte dvoufázové ověřování, pokud o toto nemáte zájem, přeskočte.

4. Aktivace klíče

Po úspěšném přihlášení/registraci Vás přivítá úvodní obrazovka Ubisoft Connect, vlevo nahoře klikněte na ikonu menu (tři horizontální čáry nad sebou).

Otevře se hlavní menu, klikněte na položku Aktivovat klíč.

Do otevřeného aktivačního formuláře vložte zakoupený klíč a klikněte na Aktivovat.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9589 (14.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení