Podmínky použití VIP systému

Podmínky použití VIP systému

 1.  Doba platnosti VIP výhod
  1. V popisu VIP výhod musí být vždy uvedeno, na jak dlouho bude výhoda aktivní, pokud je nějakým způsobem časově omezena. Nikdy byste neměli uvádět, že VIP je navždy. Váš server totiž navždy v provozu nebude. Místo "navždy" tedy raději uvádějte "do ukončení provozu serveru".
 2. ​Reklamace VIP výhod ze strany kupujícího​​​
  1. V nastavení profilu musíte mít vždy zadaný správný email, na kterém bude možné ze strany kupujícího reklamaci provést. Email je viditelný pouze pro zákazníky, kteří si VIP objednali, není viditelný veřejně.
  2. V případě, že bude zákazník reklamovat VIP u poskytovatele platební metdy (FakaHeda.eu), bude námi vždy odkázán na Vás.
  3. Vyřešení reklamace musí ze strany majitele serveru proběhnout neodkladně, bez zbytečných průtahů
  4. V případě neshody v řešení reklamace mezi zákazníkem a majitelem serveru, se může zákazník obrátit na poskytovatele platební brány (FakaHeda.eu). V případě, že rozhodneme ve prospěch zákazníka a dojde ke vrácení zaplacené částky, bude majiteli serveru z uživatelského účtu stržen adekvátní počet kreditů za stornovanou platbu.
 3. Možnost vrácení peněz zákazníkovi
  1. V případě, že chce majitel serveru z jakéhokoliv důvodu zákazníkovi vrátit peníze, může o to zažádat skrze ticket systém.
  2. Při platbě přes paysafecard není možné platbu žádným způsobem stornovat ani vrátit.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9523 (15.04.2024)

FakaHeda ceny

 • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení