Problém s TS3 a weby

Už se cítím jako nějaký blbeček, který neví co dělá a co mluví. V minulé novince jsme avizovali upgrade Alfa serveru, který měl vyřešit problémy s TS3 servery. Což také vyřešil. Dnes však k naší velké radosti (ironie) vypověděly službu několik let bez problému fungující psychostats. Spustily si obrovské množství procesů, které přetížily server. Z tohoto důvodu jste mohli opět zaznamenat problémy s TS3 a webem. Psychostats budou nyní důsledně sledovány.

Srdečně se omlouváme a děkujeme za pochopení.

UPDATE: Problém se vyskytl z důvodu změny času na letní. Zároveň jsme však dodělali kontrolu psychostats, která podobným situacím zamezí.

Plně chápu rozhořčení klientů palcených TS serverů. Proto jim nabízíme vrácení peněz za bytek pronájmu + 1 měsíc zpětně. Můžu jen dodat, že se maximálně snažíme tyto problémy řešit a kvalita je naší nejvyšší prioritou. To se nám v posledních týdnech u TS serverů moc nedařilo dodržet. Jak se říká když se se.., tak se ..re.

UPDATE 2: Placené TS3 servery do odvolání běží zdarma, dokud nebude vše odladěno. Objednávky nových TS3 byly pozastaveny. Je nám jasné, že kvalitní TS server je důležitý, proto bychom rádi nabídli vrácení peněz těm, kteří nechtějí čekat na opravu.

UPDATE 14. 4. 2011: Vše se zdá být v nejlepším pořádku, všem byl nastaven měsíc navíc (+14 dní za neplacené období). Servery jsou tedy zpoplatněny.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9589 (14.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení