Projekt UWDB

Již nějakou dobu je součástí herních platforem FahaHeda i server World of WarCraft – Utopia Wirelessia. To již všichni víme, a nikdo se tomu nediví, stejně tak, jako bereme za samozřejmou i rozsáhlou nabádku FahaHedy, tj CounterStrike, atp atp.

Nyní se vedení právě zmiňovaného WoW serveru rozhodlo spustit projekt UWDB, protože dříve používaná databáze SDB, nebo její nástupce UDB není ani zdaleka kompletní, a každá aktualizace přinášela nové a nové problémy. O co tedy jde?


UWDB = Utopia Wirelessia DataBase – projekt zabývající se vývojem, konstrukcí a doplňováním zcela nové, v mnoha ohledech revoluční databáze pro MaNGOS – MMORPG server. V současnosti běh projektu zajišťuje několik lidí, z části unix/linux admini, nebo vývojáři SQL. Vrámci projektu byla navázána spolupráce i s několika dalšími servery, a to nejen z ČR, ale i SR, a jedná se i s polskou stranou.

 

V čem se lišíme od SDB/UDB?

-         aktuálnost – opravy jsou prováděny denně, a prakticky okamžitě testovány v ostrém provozu

-         reálnost – už se nestane, že by do Vás NPC, který má bojovat kouzly, mlátil jen holí.

-         funkčnost – dosáhnout setového equipu není tak snadné, je třeba si jej opravdu zasloužit

-         speciální zaměření na instance, které jsou nyní již více jak ze 60% zcela Blizzlike, což umocňuje požitek ze hry

-         zaměření na hráče – hráči sami hlásí chyby, které nalézají, a tak je pravděpodobnost nalezení a následné odstranění chyb daleko vyšší

-         již žádné NPC, které by mělo 100 many, a 1 HP, tak jako je tomu u UDB

-         žádné NPC typu „critter“ - tj. králík, kráva, atp – nemá manu...co by s ní jako nemagická bytost dělal?

-         interaktivita – NPC které má chodit, tak chodí. žádné „živé“ sochy ve hře!

-         všechny NPC mají přiřazený skript, obtížnost je tak daleko větší, a souboje jsou o to víc reálné

 

V souvislosti s UWDB, je uvolňován i modifikovaný MaNGOS, který byl pro UWDB speciálně upraven. V důsledku to znamená, že oproti oficiální verzi má náš server a servery, které používají UWDB a MaNGOS+ daleko více funkčních talentů, kouzel, questů, atp.

 

UWDB stále hledá schopné vývojáře, kteří by se do projektu zapojili. Díky FakaHedě máme kde testovat, kde vyvíjet, kde hrát. Pokud umíte SQL nebo C# či C++, neváhejte, a ozvěte se!

 

Naše diskuzní fórum naleznete na adrese http://www.uwdb.cz, kde zároveň získáte i všechny potřebné informace.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9376 (08.12.2023)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím