SMS VIP

 

Jaký je rozdíl mezi SMS PLATBY a SMS VIP?

Za SMS platby je server ihned prodloužen o propočítaný počet dní. Za SMS VIP se Vám načítá kredit na Vašem uživatelském účtu a poté tento kredit můžete použít k platbě služeb u nás.

Podmínky užití SMS VIP

  1. Jakýmkoliv užitím těchto plateb (odeslání platby, propagace platby aj.) automaticky souhlasíte s těmito podmínkami.
  2. Zříkáte se jakéhokoliv nároku na vrácení peněz za odeslanou SMS.
  3. Žádost o fakturu zasílejte na e-mail sales@fakaheda.eu. Uveďte číslo, z kterého byla sms poslána a kontrolní číslo z odpovědní SMS (pouze slovenské platby).
  4. FakaHeda.eu zaručuje, že korektně zaslaná SMS zpráva bude správně zpracována a kredity budou přičteny ke kreditovému účtu majitele příslušného serveru.
  5. Pro případné reklamace je nutné si ponechat uloženou odpovědní SMS.
  6. V případě předání informací o této platební metodě třetí osobě se zavazujete tuto osobu informovat o těchto podmínkách a uvést vždy správnou cenu dané SMS.
  7. Při propagaci libovolné z variant SMS plateb na Vašich webových stránkách a jinde je vždy nutné uvést správnou cenu včetně informace o provozovateli (například pro CZ SMS v hodnotě 99 Kč: Cena SMS je 99 Kč vč. DPH. Provozovatel služby je FakaHeda.eu. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz).
  8. V případě nedodržení podmínek hlavně v bodech 6 a 7 se vystavujete riziku zrušení uživatelského účtu a vypnutí předplacených služeb bez nároku na vrácení peněz.
  9. FakaHeda.eu si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.


Pro přesné tvary SMS, jejich ceny a definice použijte Nastavení VIP sms v Control panelu.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9536 (24.04.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení