VELIKONOČNÍ TURNAJ imitacion.czIMITACION a CS.e-net.sk


Pro vás připravili VELIKONOČNÍ TURNAJ 5on5 na klasických mapách.


Turnaj bude pořádán ve dnech velikonočních svátků. Začátek bude v sobotu 7.4.2007 v 10.00 hodin. touto dobou proběhne konečné potvrzení účasti. Samotný start bude ve 13.00 hodin, kdy začnou samotné boje ve skupinách. Jedná se o turnaj pro širokou herní veřejnost. Hrát se bude tak, aby se turnaj dohrál do večera velikonočního pondělí 9.4.2007. V případě nutnosti se turnaj může protáhnout o další herní den.


REGISTRACE DO TURNAJE budou probíhat až do 6.4.2007 do 20.00 a to formou emailu, který bude obsahovat název klanu a soupisku hráčů včetně náhradníků a kontaktní ICQ na člověka, který bude kdykoliv k zastižení. Registraci posílejte na bufo@imitacion.cz a dbejte, aby obsahovala co má.
Maximální počet přihlášených klanů je 32, ale samozřejmě si ponecháme nějaké náhradníky takže registrace posílejte až do uzávěrky.

Vítěz turnaje bude mít možnost si vybrat mezi PUBlic serverem s 12-ti sloty a nebo TG/CW serverem s 12+2 sloty na měsíc zdarma. Poražený finalista dostane TG/CW server na měsíc zdarma. Třetí příčka asi má pouze dobrý pocit ze hry :-) Věřímě, že se budete hlavně dobře bavit a turnaj vám pomůže vyplnit velikonoční prodloužený víkend.

V průběhu týdne budeme aktualizovat článek o soupisku adminů turnaje a seznam přihlášených klanů a další potřebné detaily.PRAVIDLA TURNAJE PŘIHLÁŠENÉ KLANY

ZDROJ: imitacion.cz

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9589 (14.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení