BF2 Ranked

Bohužel nám EA opět zablokovala licenci na BF2 Ranked servery. Momentálně čekáme na zdůvodnění. Období nefunkčnosti licence se nebude počítat do placeného období.

V případě, že Vám server vůbec nefunguje, je to způsobeno zaškrtnutým Rankings enabled v BF2CC v záložce Settings. Pokud tedy chcete server sprovoznit bez ranku, odškrtněte toto políčko a server restartujte.

EDIT:

6.10. 2009 - Licence nám byla zablokována z důvodu využívání bugu nové 1.5 verze hráči. Využívání těchto bugů bylo ošetřeno v nové verzi PB. PB na všech serverech jsou aktualizovány avšak licence ještě neběží. V EA mají nějaké organizační změny a věci ohledně licencí přešli na jinou skupinu lidí. Při pokusu o kontakt těchto lidí přichází odpověď:

"Thanks for contacting DICE.Due to an extremely high work load at the moment we are not able to answer allemails that we receive. Please find some useful links for further assistance."

Volně přeloženo to nejdůležitější:

"Děkujeme za kontaktování DICE. Z důvodu extrémně vysokého pracovního vytížení nejsme schopni odpovídat na všechny e-maily, které obdržíme....."

Stále tedy neznáme datum nahození licence.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9530 (22.04.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení