CS:S server steam update

Pokud jste se ráno probudili a zjistili, že Vám nefunguje Counter-Strike: Source server, je to s největší pravděpodobností způsobeno dnešním updatem, který všechno ... (doplňte si sami). V co nejkratší době se pokusíme ze všech serverů odstranit spouštěcí parametr -autoupdate pro zamezení stahování nového updatu a následně na server nahrajeme starší funkční verzi.

Děkujeme za pochopení

UPDATE: doporučuju ve volném čase pročíst třeba tohle fórum: http://forum.i3d.net/hlds-valve-linux-newsletter/66798-hlds_linux-counter-strike-source-update-available.html
Z kterého lze vyčíst, že bohužel chyba dotýká asi všech linuxových verzí srcds. Dle diskuze je už problém nejspíš opravený a v co nejkratší době jej v podobě dalšího updatu vypustí do světa. ( předpokládám, že se tak stane zítra ve čtvrtek )

UPDATE: Nahrál jsem tedy na všechny servery, které byly updatnuté novým patchem starou vezi aby jely. Jakmile vyjde opravný update, tak všechny servery automaticky zupdatujeme na novou verzi.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9488 (22.02.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím