Jsme první CZ/SK ATHP (Authorized Teamspeak Host Provider)

Jsme jediný autorizovaný TeamSpeak 2 ( TeamSpeak 3 ) hosting v ČR ( SK ). To znamená, že jsme jediní ( v ČR/SK ), kdo může tyto servery pronajímat, poskytovat jako sponzoring či přidávat jako nezpoplatněnou nadstandardní službu k hernímu serveru. V případě, že si pronajímáte TS server ( případně jej máte zdarma k hernímu serveru ) u jiného českého nebo slovenského hostingu, nemáte zaručeny nejnovější opravy a aktualizace a rovněž se může stát, že bude Váš server  globálně zabanován, protože není provozován v souladu s licenčním ujednáním. Na této stránce http://sales.tritoncia.com/hosters.php si můžete ověřit, zda má Váš hosting oprávnění TS servery provozovat či ne. Nyní máme k dispozici nejnovější updaty a technickou podporu, což by mělo zamezit  stále častějším hackerským útokům na TS servery.

Během dneška bude TS přidán do objednávkového systému. U hostovaných serverů, které jsou již vyfakturovány, nebude uplatněna změna ceny. Při prodlužování pronájmu je však nutné zaplatit částku dle aktuálního ceníku. U serverů poskytovaných zdarma k herním serverům bude počet slotů snížen o 33% ( z 15 na 10 ).

 EDIT: Všechny TS jsou opět v provozu. Kdyby měl někdo problém s připojením se na server, nechť psotupuje následovně:

1. Vypněte TS klienta
2. Nastavte si datum v operačním systému ( windows / linux ) na dnešek + 2dny
3. Spusťte TS klienta a připojte se na server
4. Nastavte zpět datum

Takto by měli postupovat Ti, kteří byli na serveru připojeni v době, kdy byl vypnut.  V případě, že tak neučiníte, nevadí do 24hodin od spuštění serveru bude vše vpořádku a budete se moci bez problému připojit na server.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9636 (23.07.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení