Navrhni nové logo a vyhraj až 5000Kč nebo až 10000 Kč na herní servery!

Jelikož jsme před několika měsíci zadali návrh loga "profesionální grafické společnosti" a práce bohužel jaksi vázne, rozhodli jsme se spustit soutěž. Předmětem této soutěže je tedy návrh nového loga. Podrobnosti o soutěži a požadavky na logo naleznete v detailu článku.

Loga vystavena na našem fóru: http://forum.fakaheda.eu/viewtopic.php?f=55&t=1327

Užší výběr log zde: http://forum.fakaheda.eu/viewtopic.php?f=55&t=1389&p=9491#p9491


VYHODNOCENÍ

Co můžu získat?

Získat můžete peněžní odměnu až do výše 5000 Kč nebo herní servery v hodnotě do 10000 Kč. Tyto odměny je možné kombinovat. Základem je 5000Kč a za tyto peníze můžete nakoupit herní servery s 50% slevou (např. 2500Kč + herní servery v hodnotě 5000Kč).

Požadavky na logo

Formát:
Pochopitelně vektorové logo (soubor formátu ai, cdr, a jiné).

Popis:
Mohlo by se jednat o grafickou reprezentaci písmen F a H doplněnou o textové "fakaheda", slogan "Game & Voice server hosting". Je možné doplnit i doménovou koncovku .eu.

Barevnost:
bílá, černá, oranžová/žlutá/zelená (nemusí být nutně dodrženo)

Líbí se:
http://www.manolo.cz/reference/corporate-identity/reference-323.html
http://www.manolo.cz/reference/corporate-identity/reference-23.html

Chceme moderní, dynamické logo. Případné dotazy zasílejte na soutez@fakaheda.eu.

Jak se do soutěže přihlásit?

Jednoduše! Vytvořte Váš návrh a vzorek (PNG nebo JPG soubor v rozlišení aspoň 600 x 200px, je vhodné jej opatřit vodoznakem) nám zašlete na e-mail soutez@fakaheda.eu, do předmětu zprávy vepište řetězec "LOGO". Předmět můžete doplnit o další text. Doporučujeme zaslat vzorky ve více barevných provedeních, zvyšujete tím svou šanci na výhru. Do těla zprávy pak napište, na kolik si logo ceníte (v rozmezí 0-5000Kč). Pokud máte v úmyslu za tyto peníze zakoupit herní servery, doplňte jaká část z předchozí částky bude na herní servery určena. Tato cena je také samozřejmě faktorem, který má vliv na výběr výherce (odměna v podobě herních serverů je pro nás lepší než peněžní odměna). Zasláním tohoto e-mailu automaticky souhlasíte s pravidly soutěže.

Příklad e-mailu:

Příjemce: soutez@fakaheda.eu
Předmět: LOGO verze 1
Tělo: Logo si cením na 5000Kč, z toho 2500Kč je na herní servery. (poznámka autora: v přepočtu tedy 2500Kč + herní servery v hodnotě 5000Kč)
Přílohy: fh_logo_cervene_v1.png, fh_logo_modre_v1.png

Pravidla soutěže

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9489 (23.02.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím