News 2007-04-25

Dnes se odehrálo několik událostí.

Jako první bych rád zmínil pochybení jumbo HDD serveru. Server z důvodu nekompatibility či čeho s FLASH pamětí dnes spadl a po opětovném naběhnutí nastavil všem souborům přístupová práva pouze na čtení. Z toho důvodu spadl náš superhero public (pád jiných serverů jsme nezaznamenali), na housingu toto překvapivě rychle začli řešit. Při opravě bylo zapotřebí restartovat proces který obstarává komunikaci mezi jumbo serverem, a proto některé servery po opravě "vytuhly" (delta server byl z tohoto důvodu kompletně restartován). Pro nahození serveru stačilo server přes webconfig restartovat.

Proto chci upozornit na to, že v 90% případů nefunkčnosti serveru pomůže restart přes webconfig. A když už o tom píšu, vždy když nahráváte na server nový plugin či nastavení, zazálohujte si všechny soubory, než je zeditujete. Běžne se stává, že některý majitel nahraje na server nový plugin/config a po půl hodině se nás ptá proč mu zrovna spadl server. Je to tím, že plugin/config se načte až po změně mapy či restartu serveru. Server prostě narazí na chybu a nenaběhne.

Druhou novinkou je nový zeta.fakaheda.eu se stejnou konfigurací jako předchozí servery. Na tomto serveru budeme pravděpodobně spouštět nový public server a to buď další CS 1.6 a nebo Counter Strike: Source (do komentářů nám můžete sdělit, po jakém serveru toužíte).

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9629 (17.07.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení