Nové fórum založeno

Založili jsme nové fórum na adrese http://forum.fakaheda.eu

prosíme naše zákazníky aby věnovali 3 minuty k přečtení této důležité zprávy a registraci na tomto fóru.

Přečtěte si proto prosím tento docela důležitý článek až do konce. Děkuji, Austin.


Je tomu už hodně dávno co jsme měli fórum spuštěné (snad 2,5 roku) a v té době bohužel moc úspěšné nebylo.
Doufám, že se toto nyní změní a fórum se stane dostatečným zdrojem informací hlavně pro nově začínající majitele serverů.

Rádi bychom takto vytvořili soběstačnou komunitu, která si bude umět s lehčími problémy poradit sama a nespoléhat se jen na nás. My jako administrátoři budeme na fórum samozřejmě příspívat v hojném rozsahu, ale byl bych rád pokud by si s jednoduššími problémy vystačili uživatelé mezi sebou a případné řešení na foru sami našli.

K tomu, abychom ty zdatnější motivovali k pomoci těm méně zdatnějším nováčkům v oblasti správy herního serveru, budeme je nějakým způsobem odměňovat.
Žádný systém na to nemáme a nedovedu si ani představit jak by to mohlo fungovat automaticky, takže odměňovat budeme individuálně podle snahy každého uživatele pomoci jiným.
Z drtivé většiny se tedy nejspíše bude jednat o přidávání nějakých dnů k pronájmu zdarma a pokud uvidíme opravdu větší snahu ( například napsání nějakého zajímavého návodu), můžeme třeba udělit celý měsíc zdarma, nebo nový server.

K tomuto se dále váže další věc, kterou je "konkurz" na nové administrátory/techniky. Fórum necháme pár týdnů běžet a nejaktivnější uživatele oslovíme s nabídkou stát se technikem/podporou pro naše zákazníky hlavně v oblasti CSS a CS1.6 serverů. Pokud bude takový "technik" zdatný, můžeme se poté domluvit i na nějakých menších finančních odměnách, ale už předem říkám, něčekejte žádné horentní sumy (maximum opravdu v jednotkách tisíců/měsíčně, podle aktivity).
Bohužel až doteď jsme na takové lidi neměli štestí a ti, kteří se sami nabídli s tím jak úžasní jsou a co všechno dovedou a jak rádi by tuhle funkci zastávali a když došlo na věc, buď nic neuměli, nebo radší zbabělě prchli z boje.

Co přesně by se na fóru mělo řešit ?
- na fóru by se především měly řešit věci ohledně instalace pluginů amxx, metamod, mani admin, sourcemod atd. (Zkouším nainstalovat rockthevote, ale nějak se mi to nedaří, nevíte co s tím ?)
- poptávka po pluginech (hledám pluginy který děla tohle a tohle, nevíte jak se jmenuje a kde jej stáhnout)
- pomoc s nastavením parametrů herních serverů, amxbans, psychostats, teamspeak atd. (Vůbec netuším jak přidat do amxbans admina, jak to udělám?, Potřebuju v psychostats nastavit tohle a tohle, nevite jak na to ?)
- další podobné věci, určitě vás něco napadne :)

Rozhodně by se na fóru neměly řešit věci ohledně placení serveru, k tomu je určitě lepší mail/ICQ, .

Doufám, že fórum začnete používat, děláme to hlavně kvůli zkvalitnění technické podpory, protože jsme si samozřejmě vědomi, že se ne vždy dostane na všechny.
Toto forum je proto od teď další a primární způsob pro řešení problémů výše uvedených.
Tímto samozřejmě nijak neukončujeme podporu přes ICQ nebo mail, ta platí stále. Budeme ale rádi, pokud to z vaší strany bude možné a Váš dotaz tomu bude odpovídat, abyste použili přednostně toto nové forum.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9553 (19.05.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení