Platby

!!! POZOR - stále častěji se množí dotazy ohledně zakládání serveru a plateb.
Chtěl bych tímto upozornit na skutečnost, že převod peněz přes internet-banking a prakticky jakýkoliv e-banking, netrvá v řádu sekund, jak si mnozí mylně myslí...
( jaktože mi neběží server, když sem ho platil před 2 hodinama... )

Banky mají svou normální pracovní dobu, přičemž jedna banka musí platbu odeslat a druhá přijmout. Ze zkušeností musí být platba před odesláním zkontrolována ( či co ) bankou, což většinou probíhá ráno po začátku pracovní doby, takže pokud platbu provedete přes e-banking během dne, odešle se ve zkutečnosti až den další ( Výjimku by měla tvořit e-banka u níž by měly být peníze odeslány okamžitě po uskutečnění příkazu ). Podobný proces probíhá u banky naší, přičemž platby z jiných bank než ČSOB se, z námi neznámého důvodu, přičtou na účet mezi 1. a 4. hodinou ranní. Chci tedy upozornit, že je běžné, když platba příjde za 2 nebo 3 pracovní dny ( v jednom případě přišla platba až po 13-ti dnech ).

Poslední věcí je, že ikdyž vám v bance řeknou, že platba byla odeslána, neznamená to, že už k nám došla. To platí pro většinu bank.

Mějte proto prosím strpení s platbami, v den kdy nám peníze přijdou, server vždy založíme. Pokud chcete tento proces urychlit, je nejlepší vždy poslat stvrzenku ihned po provedení platby ( toto není nutné pokud již server máte a pouze si pronájem prodlužujete ).

Děkujeme za pochopení

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9638 (24.07.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení