Podpora začínajících projektů

Během těchto prázdnin jsme se rozhodli změnit náš přístup k sponzoringu. Doteď jsme v tomto ohledu byli víceméně pasivní, to se však nyní změní. Od nynějška nám můžete oficiálně psát žadosti o podporu Vašeho projektu.

Co od Vás požadujeme a co Vám za to nabídneme? Základem každé žádosti je kvalitně napsaný text a popis Vašeho projektu. Žádost o sponzoring napsaná jednou větou nás opravdu nijak nezaujme a pravděpodobně skončí v koši ihned po přečtení.

Pro rozjezd vašeho projektu vám můžeme nabídnout herní servery zdarma na první max. 2 měsíce. Zažádat si můžete samozřejmě i o více serverů a rovnou nám můžete napsat jestli je chcete např. na 2 týdny nebo 2 měsíce. Čím vyšší však Vaše nároky budou, tím kvalitněji pro nás Váš projekt musí vypadat abychom si mohli být jisti, že to nepříjde takříkajíc nazmar. O tento typ sponzoringu, nebo spíše dotace si může zažádat kdokoliv. Není podmínkou aby u nás měl server. Stejně tak si může zažádat i někdo kdo již svůj projekt rozjetý má, ale chtěl by jej o pár serverů rozšířit, není to problém. Vše ale budeme posuzovat individuálně a již předem upozorňuji, že jakékoliv nekalé praktiky, zatajování apod. nebudeme tolerovat.

Vaše žádosti zasílejte pouze emailem na adresu sales@fakaheda.eu a do předmětu napište klíčové slovo "sponzoring".

Vaše žádosti můžete posílat do konce prázdnin, tedy do 31.8. 2014, po tomto datu začneme vybírat a všechny zpětně obepíšeme buď s kladnou nebo negativní odpovědí.

UKONČENO, žádné další žádosti již nebudou přijmuty. Přišlo nám téměř 100 žádostí. Všichni dostanou odpověď nejpozději do 10. září 2014.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9639 (24.07.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení