První rok provozu nového webu v číslech

Máme za sebou přesně 1 rok a 1 den provozu našeho nového webu. Za tuto dobu jsme na něm stále pracovali a opravili snad stovky různých věcí a taky mnoho nových věcí přidali. Verze webu (revize) poskočila z čísla 1525 před rokem na dnešní verzi 3045. Jednou z hlavních změn na novém webu byl také přechod na ticket systém. Za 1 rok jeho provozu jste nám stihli zaslat celkem 11664 ticketů a do nich napsat celkově něco přes 27800 zpráv, na které jste od nás obdrželi celkem lehce přes 21500 odpovědí. Nejurputnější zákazník nám dokázal zaslat 578 zpráv.

Celkem se stihlo na webu zaregistrovat 22500 nových uživatelů a provedeno bylo všeho všudy přes 15 tisíc objednávek, samozřejmě mnoho z nich nebylo nikdy zaplaceno, škoda :) Během roku jsme taktéž přidali do nabídky několik nových her, mezi ně např. Arma 3, Trackmania 2 Stadium, ShootMania, Terraria, Mafia 2 MP, proxy server pro mc server BungeeCord a taky EXTREME verzi samotného minecraft serveru. Taktéž jsme stihli do naší serverové farmy přidat celkem 28 nových strojů a aktuální počet je nyní 89 strojů.

Na vavřínech rozhodně nehodláme usnout a v plánu máme další a další vylepšení webu. Jako nejbližší velký update bude Plugin manager do Control panelu a věřte, že to nebude jen obyčejný instalátor pluginů :-).

Abychom Vás také něčím potěšili, ode dneška budou aktivní velké listopadové slevy až 50% na téměř všechny nové objednávky, které budou zaplaceny kredity do pátku 15.11. 2013! Pokud jste tedy váhali se serverem u nás, je pravá chvíle jej vyzkoušet. Jelikož bude většina objednávek jako vždy na minecraft, chtěl bych tímto také připomenout, že jsme před několika měsící razantně navýšili limit paměti RAM a u nejmenšího 5ti slotového serveru máte již v základu v ceně 2 GB paměti RAM a např. u 20 slotů jsou to již rovné 4 GB RAM v ceně serveru.

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na případné nové zákazníky !

Slevy jsou již aktivní !

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9636 (23.07.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení