Sjednocení cen

Máme rádi public servery a proto od dnešního dne si všichni naši zákazníci, mající cwtg server, můžou na serveru heslo vypnout, a používat jej dle libosti jako public server.

Divíte se ? čtěte dále :)


Opravdu to není žert. Od dnešního dne totiž sjednocujeme ceny public a cwtg serveru na cenu cwtg serveru. Znamená to, že za standartní cenu 300 Kč, si můžete koupit server, který můžete používat dle vlastních potřeb jako cwtg nebo jako public server, záleží pouze na vás, omezení nejsou žádná. Služby pro tento server jsou stejné, jako byly pro cwtg i public server dohromady. Cena za každý další slot navíc je 50 Kč (ano, vyšší než u cwtg serveru, avšak, kdo z těch, co chcou server používat pouze pro cw, toto využije že.)

Stávající ceník základních her tedy vypadá zhruba takto: http://www.fakaheda.eu/view.php?cisloclanku=2007030006

Další věcí je cena pro slovenské zákazníky - o 40 SK nižší než doposud. Důvod je jasný - slovenská koruna za posledního půl roku hodně posílila.

Prosíme tedy ve vašem vlastním zájmu, přizpůsobte se těmto cenám při placení :)
Poslední poznámka - toto však neplatí pro servery námi sponzorované, takže se tomu prosím vy, co od nás máte server sponzorovaný, přizpůsobte :)

Pokud jsem na něco důležitého zapoměl, popřípadě něco napsal nesrozumitelně, napište nejlépe do komentářů. Buďte také prosím trpěliví, jsme tu na to celý týden sám, MiniMe je pracovně mimo domov.

EDIT : pokud budete objednávat nový server, tak se prosím neděste, že tam uvidíte výběr mezi cwtg a pub serverem (objednejte normálně cwtg server, heslo si po založení serveru můžete vypnout)... objednávkový systém ještě není předělaný a MiniMe, který to má na starost, je momentálně mimo domov.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9488 (22.02.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím