Sponzoring pro každého - #1 Provizní systém

Děkujeme Vám za vyplnění dotazníku spokojnosti zákazníků. Celkem dotazník vyplnilo více než 500 respondentů a my dostali skutečně velké množství hodnotného feedbacku. 

Obdrželi jsme hodně chvály, konstruktivní kritiky, ale samozřejmě i nějaký ten hate. Vzali jsme si z toho co nejvíce a proto první novinkou, kterou spouštíme, je provizní systém. Každý z Vás může mít od nás server zdarma a zároveň můžete odměnit Vaše kamarády kredity.


„Dobře FakaHedo, ale jak to bude fungovat?“

Po přihlášení do systému v sekci provizní systém si musíte vygenerovat link,  který bude vypadat například takto https://www.fakaheda.eu?ref=231jijw01jdisa . Tento link je unikátní pro každého uživatele a proto je potřeba použít vždy ten Váš! 
Poté si tento link umístíte na stránku, nebo jej pošlete svým kamarádům. Jakmile někdo z návštěvníků webstránky, nebo Vašich kamarádů, klikne na tento odkaz, my už budeme vědět, že tento návštěvník je od Vás. 

„Ok, ale kdy budu mít zdarma server?“

Pokud si v průběhu 30 dní od kliknutí na odkaz Váš kamarád dobije kredity, koupí hru, nebo se zaregistruje, přičteme Vám provizi v závislosti na typu objednávky do provizního systému.

„Jaké provize mohu dostat?“

„Super a kdy si můžu za ně koupit server?“

V rámci bezpečnosti můžete kredit použít po 14 dnech od vykonání transakce. Minimální hodnota je 250 kreditů (10 EUR / 250 CZK). Jakmile dosáhnete této hranice, můžete kredity využít na zaplacení Vašich serverů.

„A jakou výhodu z toho bude mít můj kamarád?“

Pokud použije Váš link, získá 5% kreditů navíc z první platby.

 

Děkujeme, že nám pomáháte posouvat se dále. Službu budeme sledovat a budeme rádi, pokud nám dáte feedback, co se Vám na službě líbí, nebo co by jsme ještě mohli upravit. 

Tato služba je v beta testovaní a proto si vyhrazujeme právo na změnu podmínek používání nebo na případné jiné změny v systém.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9592 (16.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení