Spuštění nového webu

Dne 5. 11. 2012 dojde k finálnímu spuštění nového webu, na kterém jsme usilovně pracovali posledních zhruba 18 měsíců.
Již těsně před půlnocí v neděli, kolem 23:00, dojde k vypnutí starého webu a následnému přechodu na nový systém.

Plán je samozřejmě takový, že až se ráno v pondělí vzbudíte, měl by systém běžet :) Vzhledem k tomu, kolik různých věcí budeme muset upravit, přehodit a změnit však bude potřeba počítat s tím, že ne vše bude ze začátku plně funkční. Na běh serverů samotných by to však mít vliv nemělo a restarty apod. věci budou v novém systému normálně fungovat, jak jste zvyklí z betaverze new.fakaheda.eu.

Čtěte dále...


Následující odstavce jsou pro ty, kteří využívají SMS a SMS VIP platby:

Důležitá změna se však týka zasílání SMS plateb. Oba dva typy sms plateb, jak VIP tak normální SMS platby nyní budou namísto portu serveru identifikovány unikátním identifikačním číslem majitele serveru. VIP sms u CZ operátorů již navíc nebudou obsahovat klíčové slovo FHVIP ale FAKAHEDA, stejně jako normální SMS platby na prodlužování pronájmu.
Budete-li chtít rozlišit, z kterého serveru SMS přišla, jednoduše za své ID ještě přidáte nějakou identifikaci serveru (je jedno jakou, to je již na Vás, může to být port, nebo klidně i název serveru). Dobrá zpráva pro Vás je, že abychom se vyhli případným problémům, můžete až do konce tohoto roku FHVIP SMS zasílat i starým, aktuálním způsobem. Bude to stále fungovat a budete mít čas si své skripty upravit na nový formát.
V novém control panelu je již taktéž zabudována funkce pro zporacovávání SMS bez nutností externích skriptů, kde si jednoduše můžete naklikat co se má při přijetí SMS stát, jako např. zaslat nějaký příkaz na server, odeslat email apod. SILNĚ doporučujeme toto prozkoumat již nyní na new.fakaheda.eu.

Příklad:

České SMS
---------
Místo "FAKAHEDA 499 PORT_SERVERU" bude nyní "FAKAHEDA VASE_UID 499 VOLITELNE_PARAMETRY"
Místo "FHVIP PORT_SERVERU NICK_HRACE" bude nyní "FAKAHEDA VASE_UID VOLITELNE_PARAMETRY"

Slovenské SMS
-------------
Místo "FAKAHEDA 2 PORT_SERVERU" bude nyní "FAKAHEDA VASE_UID 2 VOLITELNE_PARAMETRY"

, kde VOLITELNE_PARAMETRY můžou být např. identifikace serveru, např CREATIVE, a nick hráče, např AUSTIN. VASE_UID je unikátní identifikační číslo, které zjistíve v Control panelu nového webu.

Opakuji, že starý formát bude taktéž funkční do konce roku. EDIT: Do konce roku budou funkční sms s klíčovým slovem FHVIP a to z toho důvodu že peníze se zákazníkovi odečtou už při zaslání SMS. U slovenských SMS a českých s klíčovým slovem FAKAHEDA se při odeslání špatného formátu cena za sms neodečítá. Z toho důvodu bude u těchto akceptován pouze nový formát.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9638 (24.07.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení