Technodrom

Technodrom

Herní portál Technodrom, který působí na herní scéně druhým rokem, v minulém týdnu spustil několik dalších CS 1.6 serverů, které stojí za navštívení...


Krom klasického publicu, se zajímavými pluginy, na jednom z nových serverů běží zábavný mód Jump, další server vám nabídne variaci všech Dust a Snow map. K dispozici je také klasický CS public server s rotací CW map, bez přidaných pluginů. 

V tuto chvíli Technodrom disponuje 15 herními servery, které provozuje ve spolupráci s námi. V CS 1.6 vám krom výše zmiňovaných serverů může nabídnout další 3 kvalitní publicy, dále GunGame server, Fun server, Biohazard server a dva CW/TG servery. Aby nebyly ochuzeny další populární hry, je k dispozici i CS Source server, CoD2 server a pro zaryté pařany DOOM 2 server. Nabídka serverů je tedy vskutku široká a uspokojí i hráče gurmány :).

Technodrom opravdu ví jak hráče zaujmout a proto pořádá i LAN párty a různé jiné srazy jejich komunity v rámci jednotlivých lokalit.
Pro více informací, doporučuji navšívit jejich hojně navštěvovaný web, kde působí zajímavá komunita. Naleznete na něm velké množství článků, fotogalerií a videí, s pro-herní ale i jinou tématikou.

 

Technodrom

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9589 (14.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení