Úpravy v serverovně, problémy se ztrátovostí

Od velikonočního pondělí do včerejška jste mohli zaznamenat chvilkové problémy se ztrátovostí našich serverů. Problémy byly v řádech desítek minut a vyskytovaly se většinou v pozdních hodinách. Celkově v součtu tyto potíže trvaly méně jak 4 hodiny. Problém byl pravděpodobně způsoben přetížením uplink portu. Polovina našich serverů byla tedy přepojena na záložní uplink a byl objednána nová 1Gbit přípojka, která bude snad sprovozněna do 14-ti dnů. Na tuto přípojku budou následně naše servery připojeny.

Při přepojení serverů na záložní uplink port došlo během čtvrtečního dopoledne k výpadku 3 serverů.

Během včerejška byl také přeinstalován OS na zeta serveru a to na Fedora Core 8, který byl úspěšně otestován na posledním theta serveru.

Prozatím byl všem zákazníkům navýšen pronájem o 1 den, po víkendu ( jakmile ověříme, že byl problém opravdu vyřešen ) poté přidělíme další dny dle doby nefunkčnosti / špatné funkčnosti herního serveru.

Dále se vyskytl problém u TS serveru, který díky špatně nastavenému zákaznickému virtuálnímu serveru odmítl nastartovat. Byli jsme nuceni nahrát zálohu z 10.3.2008 ( pozdější zálohy byly také problémové ) a aktuálně se snažíme opravit zálohu TS databáze z 26.3.2008. Programátoři TS2 serveru se opravdu moc nevyznamenali...

Za vzniklé potíže se omlouváme, děkujeme za shovívavost a pevně věříme, že v nás neztratíte důvěru. Tyto problémy nevznikly našim pochybením ani nedostatkem našich hardwarových serverů.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9589 (14.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení