Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2022!

Za celý tým FakaHeda.eu přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok 2022. 

Kratší shrnutí toho nejdůležitějšího co se letos událo naleznete v detailu článku.

Pro nás byl tento rok pracovně minimálně stejně vyčerpávající jako rok předchozí a to především začátek a konec roku. Podařilo se nám dokončit obměnu veškerého staršího HW. Nyní již tedy jedeme na 12x Intel 9900k, 39x Ryzen 9 3900x, 10x Ryzen 9 5900x a 9x Ryzen9 5950x + samozřejmě spousta dalšího HW, který ale neslouží přímo pro herní servery. Obměnili jsme taktéž hlavní switche a do všech serverů nainstalovali 10 Gbps síťové karty. Všechny jsou tedy do internetu připojeny 10 gigabity.


Hostovat jsme taktéž začali 2 nové hry. Valheim měl při svém vydání enormní úspěch, kdy jsme měli aktivních až 450 herních serverů pro tuto hru. V listopadu po velmi dlouhém čekání taktéž vyšel dedikovaný server pro Satisfactory. A především také vyšly 2 verze minecraftu, což je vždy velká událost :) Aby vše nebylo tak růžové, tak byla v prosinci v minecraftu ( a ve spoustě jiných programech postavených na javě) objevena doslova extrémní bezpečnostní chyba, která již naštěstí byla zažehnána. Několik dní jsme ale fakt neměli lehké spaní :)


Neustále taktéž implementujeme/opravujeme vše možné na našem webu, Control Panelu i backendu. Tento rok jsme se posunuli o 658 revizí na číslo 8696 (commitů chcete-li :) ). Podařilo se nám taktéž snížit naši odezvu na odepisování v ticketech, kde se také nově můžete setkat s Ondřejem (Bebito) a Kristiánem (Nejento). Trochu více taktéž začínáme zapojovat Discord https://discord.fakaheda.eu

Všem tedy přejeme mnoho úspěchů a hlavně pevné zdraví v následujícím roce !

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9592 (16.06.2024)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení