Výpadky FTP

Za účelem zprovoznění možnosti vytvořit si pro svůj server v control panelu více FTP účtů jsme nuceni drasticky překonfigurovat všechna naše FTP. Očekávejte proto prosím výpadky (pokusíme se je minimalizovat). O postupu vás budeme informovat zde. Děkujeme za pochopení.

UPDATE: Všechny FTP servery byly přenastaveny. Nyní si můžete v Control panelu přidat další účty (CP / GameServer / Správa FTP účtů). Taktéž byl ke všem serverům vytvořen sekundární FTP účet pro support. Pokud si tedy s něčím nebudute vědět rady a budete chtít pomoc od našeho support týmu na fóru, jednoduše jim dočasně povolíte ftp účet, pomocí kterého Vám pomohou odstranit problém (nemusíte jim tedy dávat své heslo). Poté co bude problém odstraněn, jednoduše zase support účet vypnete.

Úprava tohoto systému se však bohužel neobejde bez nastavení nového hesla na všech serverech (kromě Pi - battlefield servery). Heslo na FTP si tedy prosím všichni v control panelu změňte (CP / GameServer / Správa FTP účtů). V detailu článku je znázorněna změna FTP hesla formou obrázku.

 

 


Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Vyzkoušejte si Control Panel

Control PanelVerze 9376 (08.12.2023)

FakaHeda ceny

  • 249,00 Kč9,96 €
Vítejte na stránkách FakaHeda game hostingu!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím