Časté dotazy

Bude klíč a software fungovat?

Garantujeme funkčnost prodaných licencí, na uplatněné licence poskytujeme doživotní záruku (vyjma časově omezených licencí u kterých je jejich platnost explicitně uvedena). Zároveň ručíme za to, že nebudeme nabízet licence pro obecně nefunkční software (takový, který nefunguje více než 5 zákazmíkům z posledních 10).

Nepleťte si však záruku na licenci se zárukou na funkčnost software.

Neručíme za:

  • kompatibilitu software s Vaším zařízením (vždy si ověřte, zda máte zařízení kompatibilní s požadavky na spuštění software),
  • neomezenou dostupnost software (vývojář/vydavatel může software znefunkčnit, odstavit servery nutné pro funkčnost),
  • funkčnost software.

Pokud si s něčím nevíte rady nebo potřebujete něco vysvětlit, neváhejte nás kontaktovat.

Jak aktivovat zakoupený klíč?

Abychom Vám vysvětlili, jak u nás zakoupené klíče aktivovat, připravili jsme návody pro jednotlivé platformy.

Je možné po uplatnění klíče objednávku stornovat?

To bohužel není možné. Neexistuje způsob jak aktivovanou hru z Vašeho účtu odebrat a získat zpět funkční klíč nebo peníze od našeho dodavatele. Takovou operaci lze provést pouze na některých platformách při nákupu přímo přes jejich obchod a to za splnění všech podmínek viz odkaz níže.

Pravidla pro storno objednávky na platformě Steam https://store.steampowered.com/steam_refunds/

Je možné vrátit nepoužitý klíč?

Ačkoliv na to zákazník ze zákona u elektronický licencí nemá nárok, ve většině případů po prověření klíče peníze vracíme v plné výši. V případě, že máte o vrácení klíče zájem, kontaktujte nás skrze diskuzi v detailu objednávky.

Kam se obrátit v případě potíží?

Pokud narazíte na nějaký problém nebo budete potřebovat poradit, můžete nás kontaktovat skrze diskuzi v detailu objednávky, případně e-mailem či telefonicky viz kontakty.