Aerofly FS 4 Flight Simulator

Aerofly FS 4 Flight Simulator
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
IPACS
Datum vydání
04. 07. 2022
Jazyk
Žánr
Akční, Nezávislé, Závodní, Simulace
  • 1 744 Kč
  • 1 441 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Aerofly FS 4 je vysoce realistický letecký simulátor pro začínající, středně pokročilé i profesionální piloty. Prozkoumejte svět létání s velkou flotilou vysoce detailních letadel s plně animovanými a interaktivními 3D kokpity a vlastními kódovanými systémy. Létejte se složitými dopravními letadly, vrtulníky, business jety, stíhačkami a warbirdy, letadly všeobecného letectví, akrobatickými kaskadéry a kluzáky napříč fotorealistickou krajinou.

Aerofly FS 4 je skutečný letecký simulátor nové generace se snadno ovladatelným a intuitivním uživatelským rozhraním i vlastními grafickými a fyzikálními motory využívajícími nejmodernější technologie, jako je podpora 64bitů, vícejádrové zpracování, nativní podpora Vulkanu a virtuální reality (VR), plnohodnotná simulace více těles v reálném čase a komplexní simulace aerodynamiky. Součástí Aerofly FS 4 je celosvětové pokrytí výškovými daty a základními leteckými snímky.

Vstupte do pilotní kabiny svého oblíbeného dopravního letadla nebo si užijte pohodový přelet ve válečném letounu. Objevujte nová místa letem v některé z mnoha vlastních misí nebo se staňte virtuálním pilotem letecké společnosti a vyberte si z desítek tisíc reálných letů. Sledujte svůj kariérní postup pomocí nové funkce záznamu letů nebo se pokuste získat všechny úspěchy ve všech kategoriích letadel.

Aerofly FS 4 Flight Simulator galerie