As Dusk Falls

As Dusk Falls
79Metacritic_logo
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Xbox Game Studios
Datum vydání
19. 07. 2022
Jazyk
Žánr
Dobrodružné
  • 709 Kč
  • 586 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Hra As Dusk Falls je původní interaktivní drama od společnosti INTERIOR/NIGHT, které sleduje vzájemně propletené životy dvou rodin v horizontu třiceti let. Tento nekompromisní příběh zrady, oběti a odolnosti začíná v malém arizonském městě roku 1998, a to krádeží s katastrofálními důsledky. Volby, které vybíráte, významně ovlivňují životy jeho postav.

Když budete příběh opakovaně hrát, odhalíte u jednotlivých postav velmi odlišný vývoj děje a zjistíte skryté rozdíly spojené s každým rozhodnutím. Přežijí vaše postavy bez následků? Jakými lidmi se nakonec stanou?

Ovlivněte životy a vztahy několika postav v příběhu trvajícím desítky let, který vypráví dvě napínavé knihy.

Nesmlouvavé kriminální drama. Filmový příběh vznikl digitálním renderingem hereckých výkonů skutečných herců do krásného uměleckého stylu, který vytváří jedinečné grafické prostředí a atmosféru animovaného románu.

Oběť vs. přežití. Dokážete se vymanit z toxického vlivu rodiny? Co obětujete pro své milované? Jste schopni překonat minulost? Vaše rozhodnutí utváří osudy postav.

Prolínající se osudy. Sledujte dvě rodiny, jak zápasí o přežití, zajištění ochrany a překonání nástrah osudu zakořeněných v chybách předchozích generací.

Společný zážitek. Odhalte o sobě i svých spoluhráčích zajímavé informace souběžně s tím, jak objevujte základní význam svých rozhodnutí při této kooperativní hře až pro 8 hráčů najednou, kterou můžete hrát místně, online nebo kombinovaně. Doprovodná aplikace As Dusk Falls usnadňuje výběr voleb ve hře: stačí přes telefon nebo tablet hlasovat společně s přáteli pro nebo proti. (Online režim konzoly pro více hráčů vyžaduje Xbox Game Pass Ultimate nebo Xbox Live Gold. Uvedená předplatná se prodávají samostatně.)

As Dusk Falls galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím