Assassin's Creed Bundle
(Assassin's Creed Origins + Assassin's Creed Rogue)

Assassin's Creed Bundle (Assassin's Creed Origins + Assassin's Creed Rogue)
84Metacritic_logo
Platforma
Ubisoft Connect (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Ubisoft
Datum vydání
26. 10. 2017
Jazyk
Žánr
Dobrodružné, RPG, Akční

Produkt není v prodeji

Assassin’s Creed Origins

Další díl oblíbeného simulátoru assassína se bude odehrávat ve starověkém Egyptě, kde budete moci využívat svých schopností, rozdělených do hned několika stromů a cvičeného sokola, s jehož pomocí budeš objevovat důležitá místa na mapě. Příběh hry je zasazen do Ptolemaiovského Egypta, který se datuje cca roku 332 před naším letopočtem.

Hlavní hrdina Bayek bude podobný legendárnímu Altairovi s tím, že by se měl objevit v hned třech připravovaných hrách a tedy mít svou vlastní trilogii, podobně, jako Ezio Auditore. Origins bude sice dle všech indicií postrádat multiplayer, ale o to více se autoři hodlají soustředit na plnohodnotnou příběhovou kampaň se spoustou obsahu.

Zajímavostí rozhodně je mnohem komplexnější přístup k NPC, které budou mít denní rutinu, mezi kterou patří práce, socializace, spánek, jídlo, čurání a další. To budeš moci využít třeba v průběhu samotného plnění úkolů - infiltrace a zneškodnění cíle, ale zároveň to bude znamenat i risk. Obyvatelé sice budou spát, ale bandité naopak rejdit. Dalším důležitým aspektem je schopnost Bayka jezdit na velbloudech, koních a povozech, přičemž opět si půjde koupit stáje a kdykoliv si osedlat ustájené zvíře.

Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed s podtitulem Rogue je již osmým dílem ze série. Hra původně vyšla na konci roku 2014 pouze pro PS3 a Xbox 360, aby se nakonec dostala i na PC. Dějová linka je zasazena do New Yorku, River Valley na řece Hudson a do oblasti Severního ledového oceánu do období let 1752 až 1761, kdy v kraji zuřila sedmiletá válka mezi Francouzi a Brity. Hra je sequelem k Assassin’s Creed IV: Black Flag a dějově předchází Assassin’s Creed III a současně uzavírá ságu o rodině Kenwayů.

Příběh se točí okolo asasína jménem Shay Patrick Cormac, který vlastní loď Morrigan, kde je zároveň i kapitánem. Později roku 1756 se kvůli zradě bratrstva, kterou naštěstí přežil, přidává k templářům. Shay se tedy stává lovcem asasínů a jeho pomsta začíná.

Assassin's Creed Bundle (Assassin's Creed Origins + Assassin's Creed Rogue) galerie