Cultic

Cultic
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
3D Realms
Datum vydání
13. 10. 2022
Jazyk
Žánr
Akční, Nezávislé
  • 450 Kč
  • 372 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Povstaňte. Bojujte.

Připravte se na boj v řadách zákeřného kultu. Jejich ubohé mysli pokroucené vůlí neviditelné entity vám budou vracet stejně olova, jako ho rozdáváte, takže v této střílečce inspirované starou školou budete muset běhat, klouzat, uhýbat a využívat prostředí, abyste přežili.

První kapitola hry CULTIC obsahuje 10 map plných krve, drsné atmosféry a samozřejmě kultistů. Po dokončení příběhu si můžete vyzkoušet své schopnosti v režimu přežití založeném na vlnách, který je rovněž součástí první kapitoly.

CULTIC vám dává svobodu přistupovat k boji po svém. Můžete se do něj vrhnout se zbraní v ruce, běhat, skákat, klouzat a uhýbat, abyste se vyhnuli nebezpečí. Pokud dáváte přednost pomalejšímu postupu, můžete klást pasti, nechat nepřátele, aby k vám přišli, a vybíjet je z bezpečí úkrytu. Možná se raději proplétáte mezi nepřáteli, vedete jejich útoky proti sobě a obracíte je proti sobě. S plným arzenálem střelných zbraní a výbušnin z poloviny století budete dobře vybaveni k tomu, abyste zmasakrovali vše, co vám přijde do cesty - za předpokladu, že vás nezmasakrují dřív.

Cultic galerie