House Flipper - HGTV

House Flipper - HGTV 3046-house-flipper-profile_1DLC, pro hraní vyžaduje tuto plnou hruHouse Flipper
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Datum vydání
14. 05. 2020
Jazyk
Žánr
Nenáročné, Nezávislé, Simulace
  • 357 Kč
  • 295 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Jste milovníky hvězd HGTV? Chtěli byste se stát mistry renovací? Máme pro vás skvělou zprávu - HGTV DLC vám takovou šanci umožní! V oblasti Massachusettského zálivu na vás čeká deset zcela nových zakázek inspirovaných nejpopulárnějšími pořady HGTV. V prostředí známých příběhů, domů a moderátorů budete nejen provádět rekonstrukce, ale také tvořit své vlastní sny!

Než otevřete šampaňské, budete nejprve muset čelit problémům hodným největších hvězd. Noví zákazníci jsou velmi nároční, a proto jsme do hry museli přidat nové mechanické metody. Tentokrát budete sami rozhodovat o nejdůležitějších věcech, avšak nezapomínejte na přání zákazníků a věčně malý rozpočet. A je zde ještě jedna věc… Dokud neodevzdáte klíče od domu, potud rekonstrukce trvá - zákazníci milují měnit názor!

Jakmile si poradíte se všemi obtížemi, začne nejlepší část každé zakázky. Ve srovnání známém z pořadů HGTV uvidíte, jak skvělou práci jste odvedli, kdy jste zříceninu proměnili v umělecké dílo připravené k bydlení! Rovněž budete mít možnost zakoupit si dům před rekonstrukcí, abyste na něm vydělali ještě více dolarů. Vyhrňte si rukávy, vezměte kladivo a pojďte s námi - zákazníci z Massachusetts se již nemohou dočkat!

 

House Flipper - HGTV galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím