Just Dance 2020

Just Dance 2020
Platforma
Xbox One
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Datum vydání
04. 11. 2019
Jazyk
  • 1 894 Kč
  • 1 565 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Určeno pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S

Série tanečních her Just Dance od společnosti Ubisoft se stala světovým hitem. Více než 10 let přichází s nejnovějšími tanečními kreacemi doprovázenými trendy ze světa hudby. V nejnovějším díle se můžete těšit na 40 nových žhavých skladeb, mezi kterými naleznete i sekci s dětskými písničkami. Taneční vystoupení je v pozadí doprovázeno tematickým pozadím a novými exkluzivními světy, které můžete postupně objevovat. Stejně jako v předchozích dílech se můžete těšit na množství exkluzivních odměn, které si postupným hraním a zdokonalováním budete odemykat. Tak už na nic nečekejte a protančete s přáteli celý večer!

Ve hře je pro vás předpřipravenou několik seznamů skladeb. Můžete tak více procítit jednotlivé pohyby u pomalejší hudby, nebo se naopak snažit udržet tempo s bláznivými pohyby u rychlé klubové muziky. Navíc si hra sbírá statistiky z vašich tanců a dokáže pro vás na základě těchto výsledků připravit ideální hudební playlist, ve kterém byste měli být nejúspěšnější.

Katalog písniček se díky obrovské podpoře neustále rozrůstá a vybrat si tak můžete jak mezi nejznámějšími hity, tak třeba i mezi skladbami začínajících umělců. Hra vám během tanečního vystoupení navíc snímá množství pohybu a na konci písničky se kromě správnosti pohybů dozvíte také množství spálených kalorií.

Just Dance 2020 galerie