OVERKILL's The Walking Dead

OVERKILL's The Walking Dead
52Metacritic_logo
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Starbreeze Publishing AB
Datum vydání
06. 11. 2018
Jazyk
Žánr
Akční
  • 34 122 Kč
  • 28 200 Kč bez DPH
  • Skladem
  • Předpokládané dodání do 5 minut (maximálně do 10 hodin) od potvrzení platby

Overkill’s The Walking Dead je kooperativní střílečka z pohledu první osoby pro čtyři hráče, kteří bojují proti mrtvým i živým. V prostředí světa The Walking Dead musí skupina čtyř hráčů dělat to, co je potřeba, aby přežila a zabezpečila tábor v postapokalyptickém Washingtonu D.C.

Hráči se ujímají role Aidana, Heather, Mayi či Granta. Každá postava má svůj vlastní strom schopností, roli v týmu, herní styl a příběhové pozadí. Všichni mají společný cíl, přičemž klíčové je přežití a týmová práce.

Akce je intenzivní a užijete si ji hezky zblízka: opatrně likvidujte nepřátele pomocí tichých kontaktních útoků, anebo rozpoutejte žhavou přestřelku. Skupina musí umět improvizovat, protože jisté není nic. Také si musí dávat pozor, kam šlape, a nedělat hluk, protože horda oživlých mrtvol může být za každým rohem.

OVERKILL’S The Walking Dead nabízí hráčům svět, ve kterém na každémkroku riskují, že se tiché kořistění změní v napínavou adrenalinovou akci a boj opřežití. Aby přežili toto drsné prostředí, potřebují stejnou měrou strategickéuvažování i schopnosti. Washington D.C. je opuštěné, leč nehostinné město,ve kterém se horko těžko snaží mrtví i živí existovat společně. Klíčem kpřežití bude široká škála herních stylů, zbraní a týmová synergie.

OVERKILL's The Walking Dead galerie