Pro Cycling Manager 2015

Pro Cycling Manager 2015
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Focus Home Interactive
Datum vydání
18. 06. 2015
Jazyk
Žánr
Simulace, Sportovní
  • 49 Kč
  • 40 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Upozornění: je nutné ručně nastavit angličtinu, návod zde:

Přejděte do tohoto adresáře: (Steam/SteamApps/common/Pro Cycling Manager 2015/steam_lng) a otevřete soubor.Změňte číslo na 9 a budete mít ve hře angličtinu.

Francie je země zaslíbená cyklistice a není tedy divu, že právě tam vznikají cyklistické simulátory. Cyanide Studios opět po roce představují aktuální ročník věnovaný především nejprestižnějšímu závodu - Tour de France 2015. Opět se před vás postaví maximální výzva s pořádnou porcí adrenalinu. Než se však vydáte na ten nejočekávanější závod sezóny, tak musíte potrénovat a otestovat taktiku v podobných závodech.

Ten nejlepší cyklistický simulátor!

Pro Cycling Manager 2015 samozřejmě těží z plné licence, takže se dočkáte všech známých týmů a jezdců. Celkově se jedná o 90 týmů, které se během závodní sezóny zúčastní až 550 etap. Takové množství uspokojí i zkušené cyklistické nadšence. Na každé akci pak lze prezentovat sponzory, se kterými se v případě úspěšného tažení dohodnete na lepší smlouvě. Hra totiž obsahuje i podrobný manažerský modul s veškerým plánováním závodních akcí a tréninků.

V režimu Pro Cyclist si vyzkoušíte zcela nový zážitek - povedete cyklistu od samotného počátku kariéry a snad vystoupáte až na samotný vrchol. Kromě rozsáhlé kariéry s plnou porcí etap jsou nachystané i další zajímavé režimy. Po grafické stránce je vše v naprostém pořádku a herní design odpovídá televizním přenosům.

Pro Cycling Manager 2015 galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím