Serious Sam 2

Serious Sam 2 Steam
  • 251,00 Kč
  • 207,44 Kč bez DPH
Vyprodáno
Platforma:
Steam
Region:
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce:
Elektronická (aktivační klíč)
Hodnocení:
74Metacritic_logo
Vydavatel:
Devolver Digital
Datum vydání:
31. 01. 2012
Jazyk:
  • English:  
Žánr:
Akční, Nezávislé

Serious Sam 2 je třetí hrou série a pokračuje krátce po skončení Serious Sam: The Second Encounter. Jako Sam \"Serious\" Stone musíte shromáždit pět fragmentů medailonu, rozmístěných na pěti různých světech a pomocí nich zničit padoucha jménem Mental. Herním stylem by se dal Serious Sam přirovnat ke hrám jako Painkiller nebo Duke Nukem 3D, od nějž si vzal i slušnou dávku humoru.

Ve více jak 40 úrovních projdete vším, od tropické džungle po futuristické město. Narazíte na 42 druhů nepřátel, NPC postavy a bossy. Protivníci sice neoplývají inteligencí, ale budete je moci zlikvidovat 15 druhy zbraní, od obvyklého kulometu až po takové kousky jako je sebevražedný papoušek s bombou. Hra běží na Serious Enginu 2, který přináší nejen o poznáni lepší grafiku než předchozí díly, ale je i výborně optimalizovaný a umožňuje podporu vozidel. Další věcí, co mnohé potěší, je přítomnost kooperativního multiplayeru a editoru úrovní.

Galerie hry Serious Sam 2

Vítejte na stránkách FakaHeda.eu. Jsme s Vámi již více než 10 let!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím