Someday You'll Return

Someday You'll Return
62Metacritic_logo
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
CBE software
Datum vydání
05. 05. 2020
Jazyk
Žánr
Dobrodružné, Nezávislé

Produkt není v prodeji

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

Someday You'll Return je příběhový psychologický horror, ve kterém otec zoufale hledá dceru uprostřed českomoravských lesů. Hra je od dvoučlenného týmu, stojícího za příběhovou hrou J.U.L.I.A.: Among the Stars.

Co uděláte, když se vaše dcera nevrátí domů ale vy máte přitom možnost vystopovat, kde je?

Není to poprvé, co utekla. Tentokrát ale podvědomě cítíte, že je něco jinak. Už je to dávno, co jste přísahali, že sem už se nikdy nevrátíte ... a teď? Zavlekla vás přímo an místo, kterému jste se po léta vyhýbali. Hluboko v česko-moravských lesích jsou tajemství, která měla zůstat navždy skryta.

Váš důvtip a životní zkušenosti vám pomohou proti zvláštním silám, které vám rozhodně nejsou nakloněny. S některými děsy totiž neumíte bojovat. A některé z nich patří přímo vám.

Hrajete za Daniela, otce Stely, který zoufale hledá svou dceru uprostřed nádherné přírody, která se v mžiku dokáže proměnit v naprosté peklo. Na své cestě potkáte různé postavy, které vám pomohou pochopit, proč Stela pořád utíká z domu.

Someday You‘ll Return se zabývá různými osobními koncepty jako jsou otcovství, strach, lži nebo odmítání přijmout svou vlastní minulost. I když se ve hře setkáte s hrůzostrašnými prvky, to, co je na hře nejděsivější nejsou vždy příšery.

Someday You'll Return galerie