Soulstice
(XSX)

Soulstice (XSX)
72Metacritic_logo
Platforma
Xbox Series X|S
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Modus Games
Datum vydání
19. 09. 2022
Jazyk
Žánr
Akční, Dobrodružné
  • 994 Kč
  • 821 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Optimalizováno pro konzole Xbox Series X|S

Rovnováhu království Holy Kingdom v zemi Keidas ohrozí náhlé zjevení mocných, nelítostných bytostí známých jako „přízraky“, kteří přichází z druhé strany Závoje a hrozí pohltit vše živé. Přízraky mohou ovládnout těla svých obětí a proměnit je v nezastavitelná monstra, která následně pronásledují mírumilovné obyvatele. Lidstvo mohou ochránit jen „chiméry“, hybridní bojovníci zrození ze spojení dvou duší.

Briar a Lute jsou dvě sestry, které se znovu narodily v podobě chiméry. Briar díky proměně získala nadlidskou sílu a odolnost, zatímco Lute, která byla obětována, aby se její duše mohla provázat s duší její sestry, se stala duchem s mystickými schopnostmi. Briar a Lute, které namluvila Stefanie Joosten (Metal Gear Solid 5), se vydávají na cestu s cílem získat zpět město proměněné působením přízraků v trosky, ale dozvídají se, že Řád, ke kterému patří, má v plánu něco mnohem složitějšího.

Prozkoumejte temný svět plný skrytých tajemství, pronikněte do tajů rozmanitého bojového systému a ovládněte duální schopnosti dvou sester ve fantasy příběhu o dospívání se svižnou akcí, hrozivými nepřáteli a ohromujícími souboji s bossy.

Soulstice (XSX) galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím