This Land Is My Land

This Land Is My Land
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
Game-Labs
Datum vydání
20. 10. 2021
Jazyk
Žánr
Akční, Nezávislé, RPG, Simulace
  • 1 008 Kč
  • 833 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

Vezmi svůj věrný luk, rychlého mustanga a vezmi si zpět svou zemi. Utkejte se s potulnými hlídkami, vplížte se do pevností a osad, prozkoumejte krásný svět, vyrábějte zbraně a spotřební materiál, lovte zvířata a veďte své věrné společníky k vítězství!

This Land Is My Land vám přináší jedinečnou kombinaci stealth-akce a strategických mechanik, která vám umožní zvolit mnoho přístupů ke každému problému nebo hrozbě, s níž se váš kmen setká na dlouhé cestě za znovudobytím své země.

Prozkoumejte nikdy neměnný svět o rozloze 100 mil. čtverečních, který se rozkládá na třech unikátních biomech plných cenných zdrojů, nebezpečných zvířat k lovu a řady dalších kmenů, které se chtějí připojit k vašemu odboji.

Střetávejte se se stovkami nepřátelských osad s tisíci nepřátelskými osadníky, bojujte s potulnými hlídkami, zabraňte rozvoji měst, vyhazujte do povětří železnice a dělejte vše, co vám přijde rozumné, abyste zabránili protivníkům v šíření po vaší právoplatné zemi.

This Land Is My Land galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím