Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 uPlay
 • 339,00 Kč
 • 280,17 Kč bez DPH
Vyprodáno
Platforma:
uPlay
Region:
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce:
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel:
-
Datum vydání:
-
Jazyk:
  Žánr:
  Neuvedeno
  Zařazení
  Platformy / uPlay Vydavatelé / -

  Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 je pokračování arkádové letecké simulace Tom Clancy’s H.A.W.X. od Ubisoft Romania. První změnou v druhém dílu jsou mise. Ty nebudou již začínat a končit ve vzduchu, ale na startovacích drahách základen a palubách letadlových lodí. Musíte tedy se svou stíhačkou jak vzlétnout, tak také přistát. Hlavně při přistávání vám pomůže systém rozšířené reality (ERS), který dokáže asistovat při navigaci stíhačky. ERS je platný také při tankování přímo ve vzduchu, což je další novinka ve hře.

  Zlepšení se dočkali nepřátelští piloti, které tvůrci obohatili o lepší umělou inteligenci. Souboje jsou tedy o něco intenzivnější a záživnější. Nadále je rozšířen zbraňový arzenál a to o takzvané \"smart bombs\", které jsou po odhození schopny se navést na určený cíl, samozřejmě je ale nesmíte odhodit příliš daleko. Tyto bomby můžete plně využít také v \"precision bombing\", režimu, kdy se řízení stíhačky ujme autopilot a vy se budete starat jen o střelbu.

  Vylepšení se dočkaly i samotné stíhačky. Jejich ovládání je o něco lepší, než v předchozím HAWX a to hlavně v citlivosti směrování a naklánění. Co se týče úhybných manévrů, tak zde vám pomáhá takzvaný PIP, neboli obraz v obraze, ve kterém vidíte své letadlo ve třetí osobě a blížící se střelu.

  Galerie hry Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

  Vítejte na stránkách FakaHeda.eu. Jsme s Vámi již více než 10 let!
  Přihlášení

  Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím