Zaklínač 3: Divoký hon - Expansion Pass
(Xbox One)

Zaklínač 3: Divoký hon - Expansion Pass (Xbox One) 5344-the-witcher-3-wild-hunt-111250-the-witcher-3-wild-hunt-profile1551257570_1?1586938917DLC, pro hraní vyžaduje tuto plnou hruZaklínač 3: Divoký hon (Xbox One)
91Metacritic_logo
Platforma
Xbox One
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
CD PROJEKT RED
Datum vydání
18. 05. 2015
Jazyk
Žánr
Dobrodružné, RPG
  • 903 Kč
  • 746 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Určeno pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S

Další Zaklínač 3: Divoký hon (Xbox One) DLC

Expansion Pass Vám zpřístupní dvě výpravná dobrodružství zasazená do živoucího světa profesionálního lovce příšer Geralta z Rivie.

SRDCE Z KAMENE

Srdce z kamene je zcela nové, desetihodinové dobrodružství odehrávající se v divočině Země nikoho a částečně v ulicích Oxenfurtu. Geralt dostane úkol od tajemného Skleněného muže a bude muset uplatnit všechnu svou mazanost a sílu, aby vyřešil záhadu bez úhony.

O VÍNĚ A KRVI

O víně a krvi je dvacetihodinový příběh zasazený do zcela nové oblasti Toussaintu. Tato země nebyla poznamenána válkou, avšak pod rouškou bezstarostnosti a rytířství se skrývá starobylé krvavé tajemství. Tyto nové herní přídavky nabídnou hráčům nový obsah, vybavení a nepřátele. Mezi postavami, které v nich potkáte, budou nováčci i hrdinové, které již dlouhé postrádáte.

Zaklínač 3: Divoký hon - Expansion Pass (Xbox One) galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím