Age of Empires III Complete Collection

Age of Empires III Complete Collection Steam Gift
  • 898,00 Kč
  • 742,15 Kč bez DPH
Vyprodáno
Platforma:
Steam Gift
Region:
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce:
Elektronická (aktivační odkaz)
Hodnocení:
81Metacritic_logo
Vydavatel:
Microsoft Studios
Datum vydání:
09. 01. 2012
Jazyk:
  • English: 
Žánr:
Strategie

Třetí a zatím poslední díl strategické série od Ensemble Studios nás, jak se dalo čekat (první díl byl ve starověku a druhý ve středověku) zavede do raného období osídlování Ameriky. Na výběr máte z něco přes půl tuctu národů, které v tomto období byly nejvýznamnější, např: Španělsko, Anglie nebo Nizozemí.

Nový díl přináší také nový systém tzv. domovských měst. Za body nastřádané v RTS bojích si můžete ze města poslat bonusové vojáky, výzkumy nebo jiné věci, které si v hlavním menu předvolíte. Po vyhře na mapě získáte jeden nebo dva velké body, za které si můžete dokoupit do města různé blbůstky jako praporky nebo houslistu. Anebo zpřístupnit již zmíněné bonusy. Velká změna se týká i grafiky, která je na strategii té doby neuvěřitelně detailní. Vidíte jak dělová koule roztříští domeček nebo picne vojáka, který odletí několik metrů daleko. Herní systém naopak získal nádech zjednodušení, např. vesničané neodnáší suroviny z těžiště do skladu, ale rovnou generují použitelnou komoditu apod.

O rok později, v roce 2006, vyšel první datadisk The WarChiefs, který do hry přidává nové kampaně a tři indiánské kmeny. V roce 2007 vyšel druhý datadisk The Asian Dynasties, který se zaměřuje na Asijské národy.

Galerie hry Age of Empires III Complete Collection

Vítejte na stránkách FakaHeda.eu. Jsme s Vámi již více než 10 let!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím