City Car Driving

City Car Driving
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
Forward Global Group, Ltd.
Datum vydání
03. 11. 2016
Jazyk
Žánr
Nezávislé, Závodní, Simulace
  • 899 Kč
  • 743 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

City Car Driving - realistický jízdní simulátor, který vám pomůže zvládnout základní dovednosti ovládání vozidla za různých jízdních podmínek v naprosto realistickém prostředí.

„Inteligentní“ silniční provoz, který přesně simuluje pohyb vozidel v koloně, nepředvídatelné chování chodců a náhlý vznik nebezpečných situací nedovolí řidiči povolit a bude udržovat atmosféru skutečné dopravní situace. Úplný rozsah klimatických podmínek a denní doby počínaje deštěm a ranní mlhou až po noční náledí a sněžení pomůže připravit se na jízdu za těch nejnepříznivějších podmínek.

Pomocí systému dohledu nad dodržováním pravidel silničního provozu a nápověd instruktora si upevníte znalosti pravidel silničního provozu, která se používají v různých zemích světa, jejichž seznam se bude rozšiřovat při aktualizacích. Na speciálních autodromech lze procvičovat různé druhy cvičení – jak základní, určené pro výuku řízení vozidla, tak i zvláštní, určené k procvičení prvků extrémní jízdy a bezpečné jízdy.

City Car Driving galerie