Counter-Strike 1 Anthology

Counter-Strike 1 Anthology
79Metacritic_logo
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
Valve
Datum vydání
01. 05. 2003
Jazyk
Žánr
Akční
  • 618 Kč
  • 511 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

Counter-Strike 1 Anthology obsahuje:

  • Counter-Strike 1.6,
  • Counter-Strike Condition Zero,
  • Day of Defeat,
  • Deathmatch Classic,
  • Ricochet

Counter-Strike 1.6, klasická "jedna-šestková" verze slavného Counter-Striku vydaná samostatně. Hra která se vryla do historie progamingu jako nejznámější střílečka. 2 základní strany: teroristé a "policisti" na všech možných mapách zápasí hned v několika modech. Ať už jde o aktivaci respektive zneškodnění bomby, udržení respektive osvobození rukojmích nebo prostou řežbu, vždy se ukáže kdo "to opravdu umí" a kdo si ke hře právě sedl. Později vyšla předělávka Counter-Strike: Source, která z větší části převzala žezlo tak masově hrané online hry. Každopádně tato dnes již klasika se stále drží a na serverech se stále naleznou tisíce hráčů. Jednou větou: Stálice amatérské i progamingové herní scény.

Counter-Strike Condition Zero je variace multiplayerové modifikace Counter-Strike pro singleplayerové hráče. Nabízí 20 singleplayerových misí, které kromě zbraní z Counter-Striku nijak nevybočují ze standardu běžných 3D akcí. Hra běží na modifikovaném enginu Half-Life 1, který je ždímán na maximum.

Day of DefeatDay of Defeat (DoD) je fps z WWII. Ve hře se dá hrát za Američany, Brity i Němce. Hlavním principem je obsazování vlajek na mapě. Pokud jsou všechny vlajky obsazeny tým zvítězí. Na některé vlajky (obzvláště ty klíčové) musí vlajku \"brát\" 2 hráči a zabere to nějaký čas, takže je možnost na protiútok druhého týmu. Hra původně vyšla jako mód na hru Half-Life. Za 3 roky již hra vyšla v krabicové verzi. Společně s Counter-Strike je nejhranější hrou na GoldSrc enginu.

Deathmatch Classic (zkráceně DMC) započal svou existenci jako mod pro hru Half-Life a původně byl distribuován zdarma, nicméně samostatně spustitelná verze nevyžadující původní hru se prodává od roku 2001. DMC běží na enginu GoldSrc a je koncipován jako pocta hrám společnosti id Software. V základní verzi DMC jde o pět multiplayerových map ze hry Quake, doplněných i klasickým arzenálem zbraní, jen místo quakovské sekery zde hráč najde klasickou zbraň Gordona Freemana - páčidlo. Kromě páčidla jsou na výběr následující kousky: Shotgun, Super Shotgun, Nailgun, Super Nailgun, Grenade Launcher, Rocket Launcher a Lightning Gun.

RicochetRicochet je multiplayerovou akční hrou s konceptem velmi podobným duelovým zápasům z filmu Tron. Na neonově zbarvených plošinkách proti sobě stojí dva týmy, popřípadě dva hráči, a jejich cílem je shodit soupeře z platforem dolů do propasti. K tomuto účelu mají hráči k dispozici vrhací disk, který lze házet i odrazem od horizontálních, k tomu určených, stěn (odtud název Ricochet).

Counter-Strike 1 Anthology galerie