Counter-Strike: Global Offensive
(Prime Status Upgrade)

Counter-Strike: Global Offensive (Prime Status Upgrade)
83Metacritic_logo
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
Valve
Datum vydání
21. 08. 2012
Jazyk
Žánr
Akční, Střílečka
  • 680 Kč
  • 562 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) je nový díl ze série Counter-Strike, prohlubuje herní mechanismy týmových akčních her, tedy žánru, jehož průkopníkem byl před 12 lety první díl této hry.

CS:GO obsahuje nové mapy, postavy, zbraně a přináší vylepšené verze původního obsahu z předešlých CS her (de_dust apod.). A navíc CS: GO představilo nové herní módy, vyhledávání zápasů, herní žebříčky a další. Global Offensive běží na Source enginu, který byl předtím použit v Portal 2. Novinkou v této hře jsou hlavně CS:GO skiny, které získáváte zdarma za hraní a můžete je ve steam komunitě prodávat. Za vydělané peníze si můžete dále kupovat jiné skiny nebo jiné hry.

CS:GO obsahuje nové mapy, postavy, zbraně a přináší vylepšené verze původního obsahu z předešlých CS her (de_dust apod.). „Counter-Strike překvapil scénu herního průmyslu, když se tento mód stal nejvíce hranou akční PC hrou na světě prakticky ihned po vydání v srpnu 1999,“ řekl Doug Lombardi ze společnosti Valve. „Za uplynulých 12 let byla jednou z nejhranějších her na světě, hvězdou herních turnajů a prodalo se jí více než 25 miliónů kusů na celém světě. CS:GO slibuje rozšíření oceňované hratelnosti na PC ale také na konzolích nové generace a na Mac.“

Mezi nejznámější české hráče patří např. Tomáš Oskar Šťastný

Counter-Strike: Global Offensive (Prime Status Upgrade) galerie