Crysis Remastered

Crysis Remastered
73Metacritic_logo
Platforma
Epic Games (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Crytek
Datum vydání
18. 09. 2020
Jazyk
Žánr
Akční
  • 821 Kč
  • 679 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Klasická FPS hra od společnosti Crytek je zpět. Nabízí akční hraní, sandboxový svět a strhující epické bitvy, které jste v prvním vydání tak milovali – nyní s remasterovanou grafikou optimalizovanou pro hardware nové generace.

To, co začne jako jednoduchá záchranná mise, se změní v nový válečný konflikt, když souostroví poblíž Severní Koreje zaplaví mimozemští vetřelci. Hráči vybavení nanoobleky se mohou stát neviditelnými, aby mohli sledovat nepřátelské hlídky, nebo zvýšit svou sílu a demolovat vozidla. Nanooblek nabízí rychlost, sílu, ochranu i maskování a umožňuje kreativní přístup ke všem druhům boje, zatímco obrovský arzenál modulárních zbraní poskytuje nebývalou kontrolu nad herním stylem. V neustále se měnícím prostředí rozlehlého sandboxového světa je třeba přizpůsobit svou taktiku a využívat správnou výzbroj, abyste porazili nepřátele.

Oblečte si výstroj: Nanooblek nabízí rychlost, sílu, ochranu i maskování a umožňuje kreativní přístup ke všem druhům boje.

Adaptujte se: V neustále se měnícím prostředí musíte přizpůsobit svou taktiku, abyste převládli na všech bojištích, od zamrzlé džungle až po mimozemské lokace.

Zvolte si zbraně: Obrovský arzenál modulárních zbraní poskytuje nebývalou kontrolu nad herním stylem, s nabídkou od experimentálních zbraní až po ty mimozemské.

Zvítězte: Realistická nepřátelská AI vyžaduje strategický a flexibilní herní styl. Nové výzvy – včetně boje ve stavu beztíže – vyžadují, aby byli hráči proaktivní a šli do ofenzívy.

Prozkoumávejte: Zvolte si svou vlastní cestu otevřeným světem Crysis, ničte překážky, používejte vozidla a využívejte samotné prostředí proti svým nepřátelům.

Crysis Remastered galerie