CS:GO Prime Status Upgrade

CS:GO Prime Status Upgrade
83Metacritic_logo
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
Valve
Datum vydání
21. 08. 2012
Jazyk
Žánr
Akční, Nenáročné
  • 573 Kč
  • 474 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

Uživatelé s primárním statusem ve hře CS:GO jsou při vyhledávání zápasů spojováni s dalšími uživateli tohoto statusu a také mohou získávat exkluzivní suvenýry, předměty a bedny se zbraněmi.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) prohlubuje týmovou akční hratelnost, jejímž průkopníkem byl před více než 20 lety první díl této světoznámé série.

CS:GO zahrnuje nové mapy, postavy, zbraně a herní módy a také přináší aktualizované verze dnes již kultovního obsahu z předešlých her (např. de_dust2).

„Counter-Strike udeřil herní branži jako blesk z čistého nebe a ještě jako modifikace se stal prakticky okamžitě po svém vydání v srpnu 1999 nejhranější online akční hrou na PC,“ vzpomíná Doug Lombardi ze společnosti Valve. V následujících desetiletích si navíc svůj status udržel a nadále se jedná o jednu z nejhranějších her na světě, která je tahounem e-sportové scény a napříč všemi díly prodala přes 25 milionů kusů. CS:GO se pak zaměřuje na rozšíření oceňované hratelnosti a nabízí ji nejen na PC, ale také na konzolích nové generace a Macu.“

CS:GO Prime Status Upgrade galerie