DayZ

DayZ Steam
  • 1 090,00 Kč
  • 900,83 Kč bez DPH
Vyprodáno
Platforma:
Steam
Region:
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce:
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel:
Bohemia Interactive
Datum vydání:
16. 12. 2013
Jazyk:
  • English: 
Žánr:
Akční, Nezávislé, Massively Multiplayer, Předběžný přístup

Drsně realistická střílečka z vlastního pohledu odehrávající se v otevřeném postapokalyptickém světě, ve kterém se hráči snaží pouze o jedno: přežít co nejdéle.

DayZ je samostatnou verzí mimořádně úspěšné modifikace stejného názvu od Deana Halla pro vojenskou simulaci ARMA 2 od Bohemia Interactive. Hráči se v ní ocitají v Černarusi, fiktivním postsovětském státě založeném na českých reáliích, kde neznámý virus přeměnil většinu populace v po krvi lačnící zombie. V těchto troskách civilizace o rozloze 225 km2 si přeživší musí obstarat vodu, jídlo, zbraně či léky, aby byli na boj s nakaženými připraveni. Postupem času hráč ovšem zjišťuje, že zombie jsou to poslední, čeho by se měl obávat.

Popularita DayZ totiž plyne především z interakce mezi hráči, kdy na první, mnohdy ani na druhý pohled není jasné, zda je ten druhý přítel či nepřítel, zda chce spolupracovat nebo vás hodlá rovnou zastřelit a obrat o pracně nashromážděné vybavení. Tyto okamžiky bývají vždy velmi emocionálně vypjaté, protože pokud hráčova postava ať kvůli zranění nebo nemoci zemře, přichází o všechno.

Galerie hry DayZ

Vítejte na stránkách FakaHeda.eu. Jsme s Vámi již více než 10 let!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím