Diablo 3 Battlechest
(Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls)

Diablo 3 Battlechest (Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls)
88Metacritic_logo
Platforma
Battle.net (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Blizzard Entertainment
Datum vydání
15. 05. 2012
Jazyk
Žánr
RPG, Akční
  • 1 478 Kč
  • 1 221 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Balíček obsahuje:

  • Diablo 3
  • Diablo 3 Reaper of Souls

Diablo 3

Dvanáct let po vydání mimořádně úspěšného titulu Diablo II vychází jeho plnohodnotné pokračování. Jeho děj se odehrává 20 let po událostech druhého dílu a hráč v něm dostává k dispozici pětici zcela nových postav, se kterými se může vydat bojovat se stovkami unikátních nepřátel. Dostupnými postavami jsou Barbar, známý již ze druhého dílu, Monk, Witch Doctor, Demon Hunter a Wizard. Systém hraní z druhého dílu, takzvaný hack and slash, zůstal zachován, co se však změnilo je systém skillů, respektive práce s nimi. Tvůrci ze hry odstranili talentové body, kterými jste si v předchozím dílu postupně vylepšovali a zpřístupňovali nové schopnosti a nahradili je jednoduchým systémem, ve kterém se vám jednou za několik úrovní zpřístupní nová, zcela unikátní schopnost a je jen na vás, zdali ji začnete používat, nebo zůstanete u používání své aktuální schopnosti. Vlastnosti jednotlivých schopností následně můžete měnit a vylepšovat pomocí run, které se vám rovněž v průběhu hraní zpřístupňují.

Diablo 3 Reaper of Souls

Datadisk pro Diablo III vylepšuje fungování většiny herních mechanik ze základní hry a přidává nový obsah. Přibyla třída crusader, podobná paladinovi z Diablo II a řada velkých zbraní, včetně nového typu "cepů" či řemdihů. Levelcap se zvyšuje z 60 na 70, paragon level je rozšířen o „account wide“ funkci. Pokud získáte s jednou třídou paragon level 100, stejný paragon level bude i u dalších charakterů ve vašem Battlenet účtu. Paragon levely nemají omezení, mohou být neustále zvyšovány.

Dostupný DLC

Diablo 3 Battlechest (Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls) galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím