F1 2019
(Xbox)

F1 2019 (Xbox)
89Metacritic_logo
Platforma
Xbox One
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Codemasters
Datum vydání
28. 06. 2019
Jazyk
Žánr
Závodní, Simulace, Sportovní
  • 160 803 Kč
  • 132 895 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Určeno pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S

Vyhrát může jen ten nejrychlejší! Kralujte všem okruhům, porazte v závodech i nejzkušenější jezdce a dostaňte se až na samý vrchol aktuálního šampionátu F1 2019.

V oficiálním pokračování světoznámého závodního simulátoru F1, tentokrát pro ročník 2019. se můžete opět těšit na stovky napínavých závodů, desítky nevyzpytatelných tratí a pochopitelně i na zkušené soupeře. Probojujte se z nižší kategorie F2 až na samý vrchol a následně se v nejvyšší soutěži F1 utkejte na trati o titul šampiona s takovými hvězdami, jako jsou Lewis Hamilton nebo Sebastian Vettel. Užijte si výhled z formule jako skutečný profesionál a stejně se chovejte i na samotné trati. Zažijte skutečný adrenalin při rychlostech vyšších než 300 km/h, nepříznivém počasí a nájezdech do nepříjemně prudkých zatáček.

Všechny z desítek formulí, které si během hry můžete vybírat, jsou licencovány přímo Formulí 1 a 2. Můžete si tedy být jisti, že jak jsou vozy ve hře zpracovány, tak vypadají i ve skutečnosti, když se prohání na trati. Stejně tak došlo i k vylepšení chování vozu. Zážitek z jízdy se tak opět o poznání více přiblíží skutečnosti.

F1 2019 (Xbox) galerie