Final Fantasy XIV: All in One Bundle (A Realm Reborn + Heavensward)

Final Fantasy XIV: All in One Bundle (A Realm Reborn + Heavensward) Přímé stažení
  • 999,00 Kč
  • 825,62 Kč bez DPH
Vyprodáno
Platforma:
Přímé stažení
Region:
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce:
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel:
Square Enix

Obsahuje:

  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - Heavensward

A Realm Reborn je vylepšenou verzí Final Fantasy XIV a druhým kompletně MMO dílem ságy po Final Fantasy XI. Tato hra je reakce na kritiku FFXIV, obsahující nové prvky, engine, příběh a další vylepšení. Odehrává se ve světě Eorzea, pět let po závěru původní hry.

Hráč si může vybrat své zaměření z Disciples of Magic, Disciples of War, Disciples of the Hand a Disciples of the Land. Pod každým z nich je několik různých tříd a povolání, které lze dle vůle měnit aktuálně vybavenou zbraní. Některé naučené schopnosti pak lze mezi jednotlivými třídami přenášet. Vydání hry se dočkaly platformy PC a PS3 a v dubnu 2014 i PS4. Konzolové verze se liší uživatelským prostředím zvaným Cross Hot Bar. Počítačová má možnost výběru v případě hraní s gamepadem.

První větší patch nazvaný A Realm Awoken vyšel v prosinci 2013 a přidává PvP arény, nové questy a první 24 členný raid v lokaci Crystal Tower.

Vítejte na stránkách FakaHeda.eu. Jsme s Vámi již více než 10 let!
Přihlášení

Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím