Gold Rush: The Game

Gold Rush: The Game
?Metacritic_logo
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Code Horizon
Datum vydání
13. 10. 2017
Jazyk
Žánr
Nezávislé, Simulace
  • 379 Kč
  • 313 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Splňte si svůj sen o těžbě zlata! Začněte jen s pár drobnými a vypracujte se na milionáře. Gold Rush: The Game je simulátor těžby zlata založený na úspěšném televizním seriálu od Discovery Channel. Pusťte se do kopání!

Usedněte za volant několika vozidel, jako je bagr, vrtačka, čelní nakladač, buldozer a další. Celá operace těžby zlata závisí na vašich schopnostech řízení!

Vyzkoušejte si náročný život hlavního mechanika. Různé části strojů se mohou rozbít, když to nejméně čekáte, a stát vás to hodně času.

Neustále se zdokonalujte ve svém podnikání v oblasti těžby zlata. Začněte s jednoduchým kbelíkem a vepřovou pánví, pronajměte si svůj první nárok a vylepšujte ho na další úrovně, jakmile začnete rýžovat zlato.

Obdivujte vysoce detailní vozidla a stroje na těžbu zlata. Nakupujte nové a účinnější součásti pračky, abyste zvýšili své výdělky.

Vytvořili jsme velký, detailní svět se čtyřmi jedinečnými nároky na těžbu zlata. Na každém z nich najdete plně deformovatelný terén. Každý kousek našeho světa má vlastní příběh na pozadí, který můžete ve volném čase objevovat.

Gold Rush: The Game galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím