Isonzo

Isonzo
?Metacritic_logo
Platforma
Steam Gift (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační odkaz)
Vydavatel
Blackmill Games
Datum vydání
13. 09. 2022
Jazyk
Žánr
Akční, Nezávislé, Massively Multiplayer, Simulace, Strategie
  • 729 Kč
  • 602 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Nákupem nezískáte aktivační klíč, ale aktivační odkaz, hra bude doručena jako dárek na platformě Steam přes externí službu.

První světová válka se rozšiřuje do hor italské fronty - krásné, ale stejně tak smrtící. Hra Isonzo, inspirovaná dvouletým bojem o kontrolu nad údolím řeky Isonzo a Alpami během první světové války, povyšuje sérii her WW1 Games na vyšší úroveň, a to obrazně i doslova.

Od tvůrců her Verdun a Tannenberg ...

Nový herní režim Ofenziva vás postaví přímo doprostřed klíčových historických ofenziv na italské frontě. Veďte útok úchvatnou italskou krajinou a zvolte si cestu k vítězství - prosekávejte si cesty skrz ostnatý drát, obkličujte nepřátele po horských stezkách nebo obsluhujte minomet a prostřílejte si cestu. Utvářejte dynamické bojiště pokládáním pytlů s pískem a drátů, umisťováním beden s municí, rozmisťováním zákopových periskopů nebo odstřelovačských štítů a dalšími prvky.

Zúčastněte se historických ofenziv od šesté bitvy u Isonza po Strafexpedition. Odráží průběh skutečných bitev, a tak se s postupem útočníků budou boje v rámci jedné ofenzivy přesouvat do značně odlišných krajin: od pevností na svazích kopců přes horské zákopy až po zuřivé městské boje v ulicích měst. Vše je ztvárněno na základě výzkumu a terénních výprav, od zvukových efektů a uniforem až po domy, vinice a zákopy, o které budete bojovat.

Isonzo galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím